• česky

Kniha návštěv

Diskuze
Napsat nový komentář
 1. Nejlepší chata na které jsme byli a to jezdíme celkem hodně. Moc jsme si to tady užili. Chata stojí v nádherném místě na kraji lesa, kde je absolutní klid. Chata je vkusně vybavená a vypadá přesně jako na fotkách. Pan majitel je milý a ochotný se vším poradit. Vybral nám tu nejlepší cestu na Lysou
  Odpovědět
 2. Úžasný víkendový pobyt v nádherné a luxusně zařízené chatě. Chata a pan pronajímatel jsou dokonalé, chata luxusně zařízena, výborně uklizena a vybavena a pan majitel velmi milý a pozorný. Strávili jsme zde už letní dovolenou, teď podzimní víkend a velmi rádi se zase na jaro vrátíme!
  Odpovědět
 3. Krásně a vkusně zařízená chata s nadstandardním příslušenstvím, vše dle popisu na internetových stránkách. Milý a vstřícný pronajímatel. S přáteli jsme si užili nádherný týden,dospělí i děti, s využitím všech nabízených zařízení: sauny, vířivky, kulečníku, šipek, trampolíny, venkovního grilu, venkovního bazénu. A také dobré výchozí místo k podnikání výletů a výšlapů po krásných Beskydech.
  Odpovědět
 4. Super chata, všem určitě doporučuji
  Odpovědět
 5. Super chata i majitel objektu. Vše bylo v naprostém pořádku a pobyt v této perfektně vybavené chatě doporučuji. příroda okolo je také krásná.
  Odpovědět
 6. Moc se nám líbilo. Chata je v perfektním stavu,majitel vstřícný a milý. Na podzim se rádi vrátime.
  Odpovědět
 7. Děkujeme za bezvadný týden strávený na vaší krásné chatě v zasněžených Beskydech! Celá parta i s dětmi jsme si pobyt moc užiil, vše fungovalo jak má, počasí bylo krásné, co víc si přát… A ta sauna! :) Kéž by se člověk setkal s tak milým a vstřícným jednáním všude… Ais nám to nedá a budeme se muset vrátit a někdy zkusit i pobyt letní :)
  Odpovědět
 8. Byli jsme zde s celou rodinou na týden. Minulý rok v létě. Je to užasna chata s skvělým majitelem – vstřícný přijemný. Vybavení chaty je boží a hřibi taky rostou :-)
  Odpovědět
 9. Byla zase po dlouhé době supr akce na supr místě můžu jen doporučit dalším návštěvníkům
  Odpovědět
 10. Super dovolená v 15 lidech ( z toho 7 dětí). Chata perfektně vybavená tak, jak je uvedeno na webových stránkách, vše vypadá jako na fotkách. Okolí a příroda taky super. Ničím nerušené soukromí. Přístup pronajímatele skvělý, jednání naprosto seriózní a bez jakýchkoliv připomínek. Na počasí v podstatě ani nezáleží, protože na chatě se nejde nudit. Děti si to taky moc užily a z dovolené se nikomu z nás domů nechtělo. Ještě jednou děkujeme za skvělou dovolenou. Laťka ja nasazená hodně vysoko, všem vřele doporučujeme. Radek.
  Odpovědět
 11. Luxusní chata s nádhernou výbavou, pokoje jsou čisté a z postelí se vám ani nechce. Dětské hřiště a trampolína děti bez problémů zabavila. Jezdíme takhle s partou už několik let a opravdu je skoro zázrak když vše vypadá jako na fotkách. Zde to na 100% odpovídá. Děkuji za krásně strávený týden. Plzeňáci
  Odpovědět
 12. Víkendová akce v 15 lidech a naprostá spokojenost. I když bylo celý víkend škaredě, tak jsme se tam rozhodně nenudili. Vybavení a prostory jsou za požadovanou cenu nadstandardní. Ovšem v létě to tam musí být úplně dokonalý, takže možná zavítáme:)
  Odpovědět
 13. Skvělá víkendová akce v nádherné chatě, kde se člověk ani chvilku nenudí. Všem doporučuji. Lucka
  Odpovědět
 14. Dovolená na Top chatičce je prostě boží a luxusní . Hlavně to ticho kolem nás . Všem moc doporučujeme !!!!!! LUKÁŠ -DOVEZUTI.CZ
  Odpovědět
 15. Letos jsme již s rodinou a přáteli zde byli podruhé a okamžitě nám bylo jasné, že v záři pojedeme znova. Natolik nás zdejší místo učarovalo, že se velmi rádi vracíme. Člověk si zde vychutná den od ranní kávy na balkóně s nádherným výhledem až po večerní relax ve výřivce.
  Odpovědět
 16. Tak to je fakt bomba chata. Prodloužený víkend jsme si tam opravdu užili a už teď se těšíme na další v záři.
  Odpovědět
 17. Nádherný pobyt ještě v nádhernější chatě, který si na 120% užili jak velcí, tak malí. Pokud chcete zažít sedmé nebe, nenapadá mě nic lepšího. Vřele doporučujeme.
  Odpovědět
 18. Nemělo to tam jedinou chybu !!!!!!!! Vše dokonale a maximální spokojenost :-) Moc děkujeme Dovezuti.cz
  Odpovědět
 19. Tohle je fakt TOP chata! :-) Byli jsme tam s kamarády už dvakrát a pojedeme znovu. Chatička je blízko Ostravy, v krásném prostředí Beskyd, ideální místo na procházky a tůry. A vybavení chaty je exkluzivní! Sauny a vířivku jsme zvlášť ocenili právě po těch našich podzimních tůrách. Večer jsme se bavili u kulečníku a šipek. Jinak všechno vybavení je nové a čisté a všechno funguje! :-) Chata byla vždycky perfektně nachystaná a úklid po nás taky zajistil pan majitel. Můžeme jen doporučit :-)
  Odpovědět
 20. Na téhle chatě jsme trávili spolu s přáteli prodloužený víkend již podruhé a opět nezklamala ! Luxusně vybavená, krásné okolí, dobrá domluva s majitelem – vše co si můžete přát. Přijedeme zas ! :)
  Odpovědět
 21. Super luxusní chata! Na tak parádní a perfektně vybavené chatě jsme ještě nebyli! A to už jsme jich dost objezdili (2-3krát ročně už tři roky)… Super místo na vycházky, super místo na letní grilování, super místo na sychravé počasí, prostě vždycky je co dělat! :-) 100% přijedeme zase! :-)
  Odpovědět
 22. Chata super, vypadá ještě lépe, než na obrázcích. Pan majitel ochotný a profesionální. Wellnes prostory k dispozici nonstop, na požádání nám byla bez problémů vyměněna voda ve vířivce. Chata vytápěna tuhými palivy V CENĚ pronájmu !! Kdo tvrdí, že cena za ubytování zde je vysoká, má pravděpodobně zkušenost jen se stanovým obydlím na pionýrských táborech. Za luxus se platí a zde by šlo i přitvrdit ;) Pokud to situace dovolí, rádi navštívíme znovu :) Rozhodně DOPORUČUJI !!
  Odpovědět
 23. Chata je naprosto LUXUSNÍ… už jsem na ni byla dvakrát, vždy bohužel jen na víkend, ale i tak jsme si to skvěle užili…. Parádní odreágování ve wellnes místnosti, opravdu super! Krásné okolí….Domluva s majitelem naprosto bezproblémová :) . Všem můžu jen doporučit :) !
  Odpovědět
 24. Úžasná oslava 30tin v 15 lidech. Krásná chata, ve které bychom si dovedli představit i bydlení. Super wellness, bezproblémová domluva, foto odpovídá realitě. Co dodat? Vřele doporučujeme!!!
  Odpovědět
 25. Naprosto bez výhrad.Vhodně provedená rekonstrukce domu. Svěže řešený interiér. Velmi dobře vybavené společné prostory. Čisto. K dispozici je zde vše potřebné. Jednoznačně doporučuji.
  Odpovědět
 26. Měli jsme zde víkendovou rozlučku se svobodou ve 12 lidech. Všichni nadmíru spokojeni!!! Prostředí a chata byly úžasné. Skvělé jednání. Fotky naprosto odpovídají realitě. Užili jsme si to do posledního doušku.
  Odpovědět
 27. Krásná chata. Dovedl bych si představit tam bydlet. Už se těším, až tam zase s kamarády přijedem. Milan
  Odpovědět
 28. Na chalupě jsme strávili krásný prodloužený víkend na přelomu ledna a února. Předně bych chtěl poděkovat za velmi příjemný pobyt na Vaší chatě. Moc se nám u Vás všem líbilo. Škoda jen, že sněhové podmínky jsou letos takové, jaké jsou. Ale to nikdo z nás neovlivní. I přesto jsme si pobyt velmi užili a byli nadmíru spokojeni. Rekonstrukce chaty se Vám velmi vydařila a můžete na to být pyšní. Oprvadu krásné prostředí.
  Odpovědět
 29. Po dlouhé době fotky odpovídají skutečnosti…ale ve skutečnosti je to ještě větší pohoda než na fotkách :) …jedním slovem…PARÁDA. Zdravíme z Nového Jičína a moc děkujeme…i za úžasnou masáž…M.
  Odpovědět
 30. Chata byla perfektní. Vše co je nafoceno na webu, najdete i ve skutečnosti. Počasí jsme neměli nic moc, a tak jsme většinu času museli strávit na chatě, ale vůbec jsme se nenudili. Využívali jsme vířivku, saunu a kulečník. Kuchyně skvěle vybavená, opravdu v ní uvaříte vše co si zamanete. Obchod docela blízko, takže když něco dojde, máte kam jít. Zkusili jsme i grilovat a vše bylo perfektní. Dokonce jsem na ní byli i s vozíčkářem, přesto, že chata na to není vhodná, ale při troše snahy se to dalo zvládnout. Chatu doporučuji, určitě máme v úmyslu se na ní v létě vrátit. Pan majitel je velice vstřícný a dá se s ním domluvit. Velice děkujem za hezké 4 dny. Lenka
  Odpovědět
 31. Měli jsme strach, že fotky na webu budou vyretušované a vyumělkované, ale naše obavy byly naprosto zbytečné. Chata je nádherná a my jsme v ni strávili krásné 4 dny, na které budeme dlouho vzponínat.Tuto chatu budu doporučovat všem svým známým, protože je jednoduše úžasná. Tímto zdravím pana majitele a ještě jednou mu za všechno děkuji. Určitě se v brzké době ještě uvidíme. Jitka
  Odpovědět
 32. Dobrý den, moc rádi bychom vám poděkovali za úžasné zážitky a krásné chvíle strávené na této chatě. Byli jsme tam ve skupině několika přátel a dny, které jsme tam strávili byly naprosto dokonalé. Dokonce nám ani nevadilo, že nebyl sníh, protože vybavení chaty, a především welness, nám tento malý nedostatek dokonale vynahradil. Chata je opravdu nádherná, a my se už těšíme na léto, až ji navštívíme znovu. Velký dík patří také sympatickému panu majiteli, který byl velmi milý a ochotný. Návštěvu tohoto místa můžeme jedině doporučit. Ještě jednou velký dík za všechny.
  Odpovědět
 33. Chata měla jedinou chybu a to že nebyl sníh, ale za to p. majitel nemůže. Jinak není co vytknout. Užili jsme si to i bez toho sněhu a už teď se těšíme na další návštěvu v létě. Tímto bych chtěla ještě jednou poděkovat za krásně strávený prodloužený víkend. Romana s rodinou
  Odpovědět
 34. Prodloužený víkend s kamarády a dětmi jsme si moc užili, i když počasí nám moc nepřálo. Za to chatička nám to ve všem vynahradila ;) . Mohu jen doporučit!
  Odpovědět
 35. Moc krásná chata na ještě krásnějším místě. Rádi se tady budeme s celou rodinou vracet.
  Odpovědět
 36. Moc děkujeme za příjemně strávený týden. CHATA JE SUPER!!! Pan Levinský je milý a ochotný pán (naše Adinka – 5 let – si ho zamilovala :-) . Určitě doporučujeme toto úžasné místo navštívit. Urbanovi
  Odpovědět
 37. S rodinou jsme zde strávili příjemný týden. Vřele doporučujeme.
  Odpovědět
 38. Chatou jsme byli unešeni, vše vypadá přesně jako na fotkách, což je v dnešní době skoro až zázrak. Vůbec se nám nechtělo domů. Vřele doporučujeme!
  Odpovědět
 39. Na této chatě jsem strávili bohužel jen dva dny,ale určitě se na ní i celou rodinou opět vrátíme.Je krásně zařízená,čistá,moderně vybavená.Pan majitel velmi ochotný,vztřícný je s ním perfektní domluva.Chata je situovaná ve velmi hezké oblasti k saunám a vířivce není co dodat.. Za nás ji doporučuje určitě navštívit .Panu majiteli tímto opět děkujeme a budeme se těšit na návštěvu u Vás.M+D Riedichovi
  Odpovědět
 40. Super chata. Pěkná, čistá a voní novotou. Úžasné postele ve kterých se spí jako v bavlnce.
  Odpovědět
 41. Ubytování se nám moc líbilo.
  Odpovědět
 42. Dobrý den, na chatě jsme byli velká skupina s rodinou letos v únoru. Takže píši s půlročním zpožděním :-) Chata je v TOP stavu. Vybavení všechno špičkové. Sauna, vířivka, kuchyně, parkovaní, nenapadá mě, co bych k tomuto vytknul. Pan majitel velice ochotný přístup, už se mi lidi ozývají, jestli pojedeme na tu stejnou chatu v zimě znova. Dávám ***** z pěti.
  Odpovědět
 43. Krásná a vkusně zařízená chata na kraji lesa, kde je klid a pohoda. Užili jsme si to tady opravdu náramně. Příští rok se určitě vrátíme. Všem, kteří mají rádi klidné místo, tak doporučuji. Martina
  Odpovědět
 44. Pravidelně střídáme obě topchatičky a obě chaty jsou úžasné se vším co potřebujeme. Už se všichni těšíme na další pobyt u Vás. S panem majitelem je vždy super domluva.
  Odpovědět
 45. Moc pěkná chata s perfektním zázemím. Vířivku a sauny jsme si moc užili. Krásná příroda kolem na procházky jako stvořená.
  Odpovědět
 46. Musím říct že jezdíme hodně často ale takhle spokojeni jsme snad ještě nebyli co se týče komfortu vybavení welness a především postele a matrace ..ještě jednou velké díky
  Odpovědět